Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HER YERDE ÇALIŞMA VAR!.

HER YERDE ÇALIŞMA VAR!.

- Kdz. Ereğli Belediyesi’nin ilçe merkezindeki çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.


 

Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin ilçe merkezindeki çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Atatürk Anıtı Çevre düzenlemesi sürerken, anıt kavşağındaki süs direkleri de söküldü. Ortacami mevkiindeki DSİ su hatların üstü betonla kapatıldı.

Çarşı merkezindeki çalışmaların sürdüğünü belirten Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “17 yıl önce yapılan Anıt Kavşağındaki ekonomik ömrünü tamamlayan 7 adet süs ve aydınlatma direkleri söküldü. Bu alanda peyzaj çalışması ve çiçeklendirme yapacağız. “ dedi.

Atatürk Anıtı düzenleme çalışmaları kapsamında Atatürk Büstü Kaidesi ile rölyeflerdeki eskiyen mermerlerin söküldüğünü ve yerine traverten kaplama yapılacağını vurgulayan Başkan Uysal, anıt çevresindeki taban düzenleme çalışmalarının da sürdüğünü kaydetti.

Orhan Gazi Caddesi, Ortacami mevkiindeki DSİ İçme Suyu İsale hattının çalışmaların bitmek üzere olduğunu ve üstlerinin belediye tarafından betonla kapatıldığını ifade eden Başkan Uysal, “İlçe merkezimizdeki yoğun çalışmalar nedeniyle geçici olarak verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı halkımızın anlayışına sığınıyoruz. Çalışmalarımız bittiğinde daha güzel olacak.” dedi. 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın