Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HER PERŞEMBE ENGELLİYE SİNEMA GÜNÜ

HER PERŞEMBE ENGELLİYE SİNEMA GÜNÜ

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi ve Ereğli Belediyesi Üniversite Gençlik Meclisi’nde görev alan üniversite öğrencileri, merkeze bağlı Kızılca Ortaokulunu ziyaret ettiler.

Öğretmenler ve öğrencilerle sohbet eden Gençlik Meclisi Üyeleri, maddi durumu iyi olmayan öğrencilere, ayakkabı, kıyafet ve kırtasiye malzemesi yardımında bulunmak üzere bir kampanya başlatacaklarını belirterek, okulu gezip, öğretmenlerle proje hakkında görüştü.

BAŞKAN UYSAL GENÇLİĞE ÖNEM VERİYOR

Okul ziyaretinden sonra Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı da ziyaret ederek gençlere verdiği önemden dolayı başkana teşekkür eden öğrenciler, Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği ’Engellilerle Sinema Projesi’ne katıldılar.

HER PERŞEMBE ENGELLİYE SİNEMA GÜNÜ

Ereğli Belediyesi Engelli Koordinasyon ve Gençlik Merkezi bünyesindeki cep sinemasında film izleyen öğrenciler, burada film izleyen zihinsel engelli ve otizmli çocuklarla ve aileleriyle kaynaştı. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, her Perşembe gününü sinema günü olarak planlandıklarını bildirdi.  

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın