Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“HEM ZONGULDAK’A HEM DE TÜRKİYE’YE HİZMET EDECEĞİM“

“HEM ZONGULDAK’A HEM DE TÜRKİYE’YE HİZMET EDECEĞİM“

Milletvekili Genel Seçimi sürecinde yürüttüğü renkli seçim çalışmasıyla dikkati çeken ve  resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti’den Zonguldak Milletvekili seçilen Faruk Çaturoğlu, "Hem Zonguldak’a hem de Türkiye’ye hizmet edeceğim" dedi. 

Seçim çalışmaları sırasında yufka açan, davul çalan, at binen, pazardaki tezgahta esnafın satışına yardım eden, köy ziyaretinde "pat pat" olarak bilinen tarım aracını kullanan Çaturoğlu,  AA muhabirine yaptığı açıklamada, TBMM’ye gideceği için heyecanlı olduğunu söyledi. 

Çaturoğlu, partisinin Türkiye genelinde birinciliği elde etmesine karşın tek başına iktidara gelememesine üzüldüğünü belirtti. Çaturoğlu, sonuçların herkese hayırlı olmasını diledi. 

Renkli bir seçim dönemi geçirdiğini ifade eden Çaturoğlu, kentteki vatandaşların tamamına ulaşmaya çalıştığını, halkın iradesine herkesin saygı göstermesi gerektiğini vurguladı. 

Çaturoğlu, Zonguldak’tan AK Parti’nin ve CHP’nin 2’şer, MHP’nin ise tek milletvekili çıkarttığını dile getirerek, "Önümüzde bir süreç var. Bu süreci şimdiden kestirmek mümkün değil. Seçilmiş tüm adaylara başarılar diliyorum. Hem Zonguldak’a hem de Türkiye’ye hizmet edeceğim" diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo