Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HEM UYUŞTURUCULAR HEM DE BYLOCKCULAR…

HEM UYUŞTURUCULAR HEM DE BYLOCKCULAR…

Düzce polisi, yasadışı örgütlere karşı iki ayrı operasyon gerçekleştirdi. 8 Bylock kullanıcısı gözaltına alındı… Diğer operasyonda da torbacılar yakalandı…


DÜZCE

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin ısrarlı takibi sonrasında uyuşturucu sattığı iddia edilen 8 kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgilere göre, güvenlik güçleri, ilçelerde uyuşturucu madde kullandıkları ve sattıkları iddia edilen R.A, F.Ö, A.G, U.D, Ö.Ç, E.K, M.A ve V.H isimli şahısları takibe aldı. Teknik ve fiziki takibin ardından şahıslar düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen şahısların sorgusunun devam ettiği öğrenildi.

BYLOCKCULAR YAKALANDI
Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından devam FETÖ soruşturmaları kapsamında, Düzce’de örgütün gizli haberleşme sistemi olduğu iddia edilen Bylock kullanıcısı 8 kişi gözaltına alındı. Başsavcılık talimatı ile Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından şahısların evlerine düzenlenen operasyonla gözaltına alınan 8 kişinin bazı belge ve elektronik cihazlarına da el konuldu. İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen şahısların sorgularına devam ediliyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın