Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HEDEF: MODERN BİR ALAN!.

HEDEF: MODERN BİR ALAN!.

Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, "Vatandaşlarımız bu bölgeye geldiklerinde modern bir alan ile karşılaştırmak hedefindeyiz." dedi.

Belediye Başkanı Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, beldede yeni sosyal alanlar, çevre düzenleme ve yol genişletme çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Şehitlik Mahallesi’nde çevre düzenleme çalışmalarını kısa sürede tamamlamayı hedeflediklerini anlatan Aydın, "Mezarlık bölgesinde hazırlanan projenin ikinci etabını hayata geçirmek istiyoruz. Alanda zeminin tesviye işlemlerinin tamamlanmasıyla belirlenen bölgede istinat duvarları oluşturuluyor. Vatandaşlarımız bu bölgeye geldiklerinde modern bir alan ile karşılaştırmak hedefindeyiz." diye konuştu.

Gökçeler Mahallesi başta olmak üzere her noktaya eşit hizmet sloganı ile çalıştıklarını ifade eden Aydın, şunları söyledi:

"Başta muhtarlarımız olmak üzere belediyemize gelen talepleri kısa sürede çözüme kavuşturmak, imkanlarımızı en iyi şekilde hizmete dönüştürmek için ekibimiz ile yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Beldemizin girişinde yaptığımız düzenlemeler halkımız ve misafirlerimiz tarafından da beğenildi. Güzel işlere birlik ve beraberlik içerisinde atmak hedefindeyiz."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın