Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HAYIRLI UĞURLU OLSUN..

HAYIRLI UĞURLU OLSUN..

Kdz. Ereğli’de Genç Makine Mühendisleri  Cafer Can Yılmaz ve Murat Şendoğan’ın kurduğu  MCC’Mühendislik törenle hizmete açıldı.

Kdz. Ereğli’de Genç girişimciler; her ikisi de Makine Mühendisi olan Murat Şendoğan ile Cafer Can Yılmaz, isimlerinin baş harflerinden oluşan MCC’Mühendislik’i kurarak törenle hizmete açtılar.

MCC Mühendislik’in resmi açılış töreni 18 aralık Pazar günü, şirketin büro ve atölyesinin bulunduğu Kdz. Ereğli Belen Sanayi Sitesi C – 21 Blok önünde yapıldı. Törene Ortakların aile yakınları ile Kdz. Ereğli iş ve siyaset dünyasından tanınmış isimler katıldı.

DUA VE KONUŞMALARIN ARDINDAN KURDELE KESİLDİ 

Kuranı kerim ve dua ile başlayan törende ilk konuşmayı Emekli Müftü, İlahiyatçı-Akademisyen Metin Avcı yaptı. Avcı, aynı gün Kdz. Ereğli’de Şehit Kenan Döngel’in de cenaze töreninin yapıldığını vurguladı ve milli-manevi duygulara hitap eden açılış duası yaptı. Daha sonra işadamı Erol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erol Çivici, konuşma yaptı ve genç girişimcilere destek olunmasını isteyerek  katılımcılara teşekkür etti. Ardından ortaklar Cafer Can YIlmaz ile Murat Şendoğan birer teşekkür konuşması yaptılar; İşletmelerinde patron-çalışan farkı gözetmeksizin çalışacaklarını; çelik konstrüksiyon, makine imalat ve çelikle ilgili proje  işleri üreteceklerini ifade ettiler.

İKRAMLAR SELİME HANIMDAN…

“Hayırlı olsun” dilekleri ile topluca kesilen kurdelenin ardından ortaklardan Cafer Can Yılmaz’In ailesi Ahmet-Selime Yılmaz çiftine ait Hasel Gıda’nın ikramları eşliğinde sohbet edildi.

Şehit Kenan Döngel’in cenaze uğurlama töreni nedeni ile protokol üyeleri açılışa katılamazken genç ortaklar ve aileleri misafirlerle yakından ilgilenerek katılımları için teşekkür ettiler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın