Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HAYDİ EREĞLİ… MAÇA…

HAYDİ EREĞLİ… MAÇA…

Kulüpten çağrı var! Destek olun...


Spor Toto BAL Ligi’nde 2017-2018 sezonu hafta sonu oynanacak karşılaşmalar ile başlarken, ligde 4. sezonunu yaşayacak Karadeniz          Ereğli Belediyespor, sezonun ilk maçında sahasında Devrek Belediyespor’u konuk edecek.
24 Eylül Pazar günü saat 15.00’de oynanacak karşılaşma öncesi yazılı bir açıklama yapan reğli Belediyespor Yönetim Kurulu, tüm sporseverleri ve Ereğli halkını eflatun beyaz renklere destek vermeye davet etti.
Açıklama şu şekilde:
“Takımımız 2017 -2018 sezonunun ilk maçını, 24 Eylül Pazar günü saat 15.00’de Beyçayırı Stadı’nda Devrek Belediyespor ile oynayacaktır. Kuşkusuz gerek sezonun ilk maçı olan Devrek Belediyespor karşılaşması, gerekse sezon içinde oynanacak tüm karşılaşmalarda tribündeki enerjileri ile takımımıza itici güç olacak taraftarlarımıza sezon içinde önemli görevler düşmektedir.
İnancımız odur ki, eflatun beyaz renklere gönül veren Genç Ereğlililer Taraftar Grubumuz, Ereğli halkı ve tüm sporseverler, başarıya inanıp takımımıza sahip çıktığı ve son düdüğü kadar takımımızı Ereğli-Devrek dostluğuna yakışır, fair play ölçüsünde  desteklediği sürece karşılaşmalar dolu bir stadyumda, şölen havasında oynanacak ve bu durum takımımızı daha güçlü kılacaktır. Siz yoksanız, biz eksiğiz. Siz varsanız, biz güçlüyüz. Ereğli’yi, Pazar günü saat 15.00’de Beyçayırı Stadı’na bekliyoruz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo