Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HAYDİ ÇOCUKLAR, ZİL ÇALDI…

HAYDİ ÇOCUKLAR, ZİL ÇALDI…

Karadeniz Ereğli’de 34 bin öğrenci ve 2 bin 300 öğretmen için bugün ders zili tekrar çaldı.


Yarıyıl tatilinin ardından 2017-2018 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi başladı. Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ise ikinci dönemin başlaması dolayısıyla Erdemir İlkokulu’nda program gerçekleştirildi.
İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu, yarıyıl tatillerini nasıl geçirdiklerini merak ettiği 4-F sınıfı öğrencileri ile yaptığı konuşmada, her bir öğrenciyi tek tek dinledi. İleride seçecekleri meslekleri de öğrenen Madenoğlu, öğrencilerden derslerine iyi çalışmalarını ve bilgisayar başında çok fazla vakit geçirmemelerini istedi.
Daha sonra okulun konferans salonunda düzenlenen etkinliğe katılan Madenoğlu; öğretmenler, okul aile birliği üyeleri, veliler, servis şoförleri ve servis ablalarıyla bir süre görüştü. Madenoğlu, çocukların güvenli bir şekilde öğrenim görmesi için salonda bulunan herkesin üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmesini istedi ve özellikle uyuşturucu başta olmak üzere diğer zararlı tüm alışkanlıklara karşı azami dikkat edilmesini söyledi. Diğer yandan bir benzer programın Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildiği öğrenildi.
Öte yandan 2017-2018 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi, 8 Haziran Cuma günü sona erecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın