Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Halk İftarları Sürüyor!..

Halk İftarları Sürüyor!..

- Halk İftarları Sürüyor


Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ramazan ayının 5. gününde de iftar sofrasındaki konuklarını ağırladı.

Başkan Uysal’ın eşi Sevim Uysal ile birlikte katıldığı iftar sofrasının dün akşamki konukları, ilçe halkının yanı sıra, Ak Parti’nin eski ve mevcut Kadın ve Gençlik kolları yönetimi ile Üniversite gençliğiydi.

İftar yemeği öncesi Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okunurken, iftar saatinden bir saat önce iftar yemeğinin verildiği Yaşlılar Gençler Evi’ne gelen Başkan Uysal, masaları tek tek gezdi ve halkın Ramazan ayını tebrik etti.

İftar sofrasını Ereğli halkıyla paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Uysal konuşmasında, “Başı bereket, ortası mağfiret sonu ebedi azaptan kurtuluş olan 11 ayın sultanı Ramazan ayınızı kutluyorum. İftar soframıza hoş geldiniz.”derken,“ Rabbim tuttuğunuz oruçları, yaptığınız ibadetleri, ettiğiniz duaları kabul ve karin eylesin. Rabbim Ramazan ayının tüm insanlığa ve ülkemize hayırlar getirsin. Rabbim bizleri birlik beraberlik içinde nice Ramazan ayları ve Ramazan Bayramına da ulaştırsın” ifadelerini kullandı.

Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü organizasyonundaki halk iftarları, Ramazan ayı süresince Yaşlılar Gençler Evinde devam edecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın