Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÜZEL HABER Mİ İSTEDİNİZ? ALIN SİZE İÇİNİZİ ISITACAK BİR HABER…

GÜZEL HABER Mİ İSTEDİNİZ? ALIN SİZE İÇİNİZİ ISITACAK BİR HABER…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Kar ve beraberinde soğuk hava olayı ile üşüyen Karadeniz Ereğli’de, belediye başkanı ile vatandaş arasında sosyal medyada geçen diyalog içleri ısıtan olay oldu.  
Edinilen bilgiye göre, Merve ve Olgan çiftinin 2 ay önce dünyaya gelen evlatları Güneş’in aşı olması gerekiyordu. Uzun Mehmet Mahallesi’ndeki aile, aşırı buzlanma ve soğuk havanın olumsuz koşullarından etkilenerek telefonla aradıkları ilçe belediyesinden yardım istedi. Çağrı anında karşılık buldu, verilen adrese itfaiye birimine ait çekiş modu 4x4 olan araç sevkildi. Güneş ile anne babası hastaneye götürüldü ve işlemlerini ardından yeniden evlerine getirildi.
Aile, iyiliğe karşın sosyal medyada paylaştığı teşekkür mesajında, “Güneş Hanım aşıya giderken itfaiye amcası yetişir. Evimizin yolları hava şartları nedeniyle buzlanma oldu ve Ereğli Belediyesi ve itfaiye ekiplerine çok teşekkür ediyoruz bu güzel davranışları için. Evimizden aldılar evimize bıraktılar.”
İlçenin AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise teşekkür verdiği yanıtta, “soğuk bir gecenin ardından Güneş gibi doğan bir bebek. Güneş aşısını oldu. Merve Organ çiftine sevgilerimle” diye yazdı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran4
gülücük3
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın