Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÜLÜÇ’TE MANGAL PARTİSİ

GÜLÜÇ’TE MANGAL PARTİSİ

Zonguldak ili Ereğli ilçesi Gülüç beldesindeki futbol eğitimi alan öğrencilerin, mangal partisi düzenlendiği bildirildi.


Edinilen bilgiye göre, belde belediye başkanı Gökhan Demitaş, antrenmanların yapıldığı sahanın yanındaki alanda gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı konuşmada, futbol yaz okulunu 95 sporcunun tamamladığını söyledi. Görev süreci boyunca, içinde gençlerin olduğu faaliyetlere ekstra önem verdiğini belirten Demirtaş, şöyle dedi:  
“Gençlerimizin spor yapmalarını sağladık. Ayrıca spor okuluna gelen gençlerimizden bir kuruş talep etmeden tüm malzemelerini temin ettik. Sadece futbol yaz okulu değil, yıl içerisinde de tekvando, boks ve diğer spor branşlarında da çeşitli kurslar açılmasını sağladık. Çocuklarımızın zamanlarını bilgisayar oyunları başında geçirtmeleri ya da kötü alışkanlıklar edinmelerini önlemek için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.”
Demirtaş, daha sonra eşi Işıl Demirtaş ile birlikte geçtiği mangalın başında, pişirdikleri köfteleri sporculara ikram etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın