Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Gülüç Belediyespor şampiyon oldu

Gülüç Belediyespor şampiyon oldu

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele eden Gülüç Belediyespor 2017-2018 sezonunu şampiyon olarak tamamladı.


Gülüç Belediyespor son maçında Gümeli Belediyespor ile karşılaştı. Çekişmeli geçen maçta adeta gol düellosu yaşanırken 90 dakika Gümeli Belediyespor’un 5-4 üstünlüğü ile sona erdi. Alınan mağlubiyete rağmen Gülüç Belediyespor puan farkı ile Ereğli 1. Amatör Küme’nin şampiyonu oldu. Gülüç Belediyespor ile ikinci olan Gümeli Belediyespor Süper Amatör Küme’ye yükselmek için önümüzdeki aylarda Play Off maçları oynayacak.
Gülüç Belediyespor’un şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından tüm futbolcu, teknik heyet ve yöneticileri tebrik eden Gülüç Belediyespor Kulübü ve Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş tüm sezon boyunca verdikleri emeğin karşılığını aldıklarını söyledi. Hedeflerinin önce süper amatör ardından da üst liglere çıkmak olduğunu belirten Demirtaş, “Bizim öncelikli hedefimiz gençlerimize spor yaptırmak. Oynadığımız liglerde şampiyon olmak hem bizi hem de spor yapan gençlerimizi mutlu ediyor. Centilmence geçen bir sezonu şampiyon olarak tamamladığımız için mutluyuz. Gülüç’te her alanda başarı gelmesinden son derece memnunum. Bu şampiyonluğu tüm Gülüç halkına armağan ediyoruz” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın