Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÜLŞEN UTKU’DAN YILSONU ETKİNLİĞİ

GÜLŞEN UTKU’DAN YILSONU ETKİNLİĞİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de Gülşen Utku Anaokulu tarafından yılsonu etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte çeşitli dans gösterileri sergileyen minik öğrenciler beğeniyle izlendi.
Alınan bilgiye göre, Tatoğlu Kültür Merkezi’nde yapılan etkinlikte saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı’nın söylendi. Okul Müdürü Feride Acur, çocukların milletin en değerli varlığı, barışın ve sevginin temsilcisi, aydınlık yarınların güvencesi olduğunu söyledi. 0-6 yaş arası eğimin önemli olduğunu anlatan Acur, şöyle dedi:
“0-6 yaş gibi böylesine önemli bir dönemde yavrularını bizlere güvenerek teslim etmeniz bizim için gurur verici olup, bu vebali hakkıyla yerine getirmek için gayretle çalıştığımıza emin olmanızı istiyorum.  Çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştirmeyi amaçladık, gayret ettik. Çünkü bireylerin gizli kalan yetenekleri toplum için ziyan ve israftır. Esas olan bireye kabiliyetine göre yön verip üretkenliğini sağlamak ve bu inançla eğer çocuklarımızın hayatına bir pencere açıp, temeline birkaç damla su, ufkuna bir tutam ışık olduysak ne mutlu bize.”
Daha sonra en büyüğü 6 yaşında olan öğrencilerin sahne şovları ve dans gösterileri beğeniyle izlendi.  Etkinlikte ayrıca minik öğrencilerin okullarında yıl boyunca yaptıkları etkinliklerin fotoğrafları sinevizyon eşliğinde gösterildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın