Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÖVDE GÖSTERİSİ !

GÖVDE GÖSTERİSİ !

Kaynaşma yemeklerinin dördüncüsü gerçekleşti.


Ereğli Türk Metal Sendikası Şubesi’nce üyelere yönelik devam eden “Üyelerle Kaynaşma Yemekleri”nin dördüncüsüne, Tat Metal İş Yerini ilgilendiren 4. Dönem Sözleşmenin imzalanması damgasını vurdu.
Türk Metal Şube Başkanı Yakup Yılmaz, Büyük Anadolu Ereğli Otel’de gerçekleştirilen yemeğin düzenlendiği salona, her zamanki gibi kalabalık üyelerin alkışları ve sloganları eşliğinde girdi. Kendisini ayakta alkışlayan üyelerin masalarını dolayarak selamlaşan Yılmaz, kürsüden yaptığı konuşmada birlik ve beraberlikten bahsetti.
Konuşmasının hemen hemen tamamını ayakta dinleyen ve sık sık attıkları sloganlarla kesen işçilere, sağladıkları birlik ve beraberliğin kazanımlara da olumlu yansıdığını söyleyen Yılmaz, şöyle dedi:
“Aramızda Tat Metal’de çalışan kardeşlerimiz de var. Onların da daha refah ve huzurlu yaşamları için  4. Dönem Toplu İş sözleşmesini herkesin memnun olacağı şekilde imzaladık. Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın çizdiği yoldan, hedeflere ulaşarak, Tat Metal işçisi üyelerimize yeni kazanımlar elde ettik. Bu sürecin en başından, en sonuna kadar kararlı duruşları ve inançları sayesinde Tat Metal emekçileri ile kazanan bizler olduk. Elde ettikleri kazanımları, aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu günlerde harcamaları temennisiyle bir kez daha sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını dilerim.”
İşçilerin, “Kavlak nerede Biz Oradayız, Türk Metal Nerede Biz Oradayız, En Büyük Başkan Bizim Başkan, ‘Tat Metal, Erdemir omuz omuza’ gibi sloganlar eşliğinde konuşmasını tamamlayan Yılmaz, üyelere ayrı ayrı teşekkürlerini dile getirdi. Türk Metal Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile sendikaya üye işçilerin katıldığı yemekli gecede, çalan müzik eşliğinde eğlenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın