Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÖREVE TALİP OLDU

GÖREVE TALİP OLDU

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (ERDEMİR) yetkili Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi’nin Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, Türk Metal Genel Başkan Yardımcılığına aday oldu.

Odabaş, sosyal paylaşım sitesinde yer verdiği duyurusunda, dün sendika şube yöneticileri, iş yeri temsilcileri ve genel merkez delegeleriyle birlikte Ankara’da bugün gerçekleştirilecek olan Türk Metal Genel Kurulu’na katılacağını belirtmişti.Bugün yine sosyal paylaşım sitesinden ikinci bir duyuru atan Odabaş, üyelerinin ve genel Başkan Pevrul Kavlak’ın da oluruyla Türk Metal Genel Başkan Yardımcılığı’na aday olduğunu açıkladı.

Odabaş, duyurusunda şunları kaydetti:

"Başarının bir ekip işi olduğunu bir kez daha gururla söylüyorum. Bugün gerçekleşecek olan Türk Metal Sendikası Genel Kurulunda Genel Başkan Yardımcısı Adayı olarak Üst Kurul Delegelerimizin oylarına tüm dava arkadaşlarım adına talip oluyorum. Alın terinin ve Emeğin koşulsuz savunucusu Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Sayın Pevrul Kavlak ve Genel Merkez Yöneticilerimize, herbiri birbirinden kıymetli; alınteri ve emeğin her koşulda yılmaz savunucusu yiğit ERDEMİR Emekçisi kardeşlerime, mücadelemiz için bizlerle birlikte her zaman fedakarlık yapan biricik aileme,çok sevgili dost ve gönüldaşlarıma destek ve güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın