Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÖRENLER, ŞAŞTI KALDI!!!

GÖRENLER, ŞAŞTI KALDI!!!

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Karadeniz Ereğli’de, velayeti boşandığı karısında olan çocuklarını otomobile bindirerek kaçırmak isteyen kişi, onu engellemek isteyen güvenlik görevlisi kişiyi otomobilin kaputuna atlamasına karşın sırra kadem bastı.
Müftü mahallesindeki işlek caddede meydana gelen olaya ilişkin edinilen bilgiye göre, yaklaşık 4 yıldır eşinden ayrı yaşadığı öne sürülen E.D’nin yanına gelen K.G, eşinin bir anlık boşluğundan yararlanarak velayeti annesinde olan kızını kiraladığı araca götürdü. Kızının yanında olmadığını fark eden anne koşarak eski eşinin kullandığı arabanın yanına geldi.
Yaşanan arbedede kızını arabanın içine bırakan baba, daha sonra direksiyona geçerek gaza bastı. Araç hareket ettiği sırada, olayı görerek gelen güvenlik görevlisi S.C. aracın önüne geçip çılgın adamı durdurmak istedi. K.G. aracını sürmeye devam ederek güvenlik görevlisi S.C.’yi aracın ön kaputunun üzerine alarak sürükledi. Güvenlik görevlisi yaklaşık 300 metre sonra aracın üzerinden atlayarak düştüğü yerde yaralandı. S.C. özel hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Olaydan sonra K.G. ise kızı Z.G. ile kayıplara karıştı.
ANNE GÖSTERMİYOR İDDİASI!!!
Yaşanan olayda mahkemede eşi E.D. ile anlaşmalı olarak boşanan ve mahkeme kararı ile ayda iki kez ve sömestr tatilinde kızını görme hakkı olduğu öğrenilen K.G’nin kızının eşi tarafından kendisine gösterilmediğini iddia ettiği, elindeki mahkeme kararı ile Ankara’da ifade vereceği öğrenildi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
kızgın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın