Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GÖNÜLLÜ GÜVEN TAZELEDİ !

GÖNÜLLÜ GÜVEN TAZELEDİ !

ERMED’nin 2. Olağan Genel Kurulu yapıldı.


Karadeniz Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED)’nin 2. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Doğan Gönüllü güven tazeledi. Karar alkışlarla karşılandı.

 

ERMED’in 2. Olağan Genel Kurulu 25 Mayıs Cumartesi günü Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Üyelerin yoğun katılım sağladığı genel kurul üyelerden Yusuf Zobar’ın sunuş konuşmasının ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra Divan Kurulu seçimi yapılan genel kurulda Divan Kurulu Başkanlığına Fikri Kapan, Katip Üyeliğe Arzu Tekin ve Üyeliğe Şafak Negüzel seçildi.

Divan Kurulu Başkanı Fikri Kapan, katılımlarından dolayı üyelere teşekkür ederek, genel kurulda alınacak kararların hayırlara vesile olmasını diledi. Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Sabriye Aşır tarafından okunan Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu müzakere edilerek üyelerin oy birliği ile ibra edildi. Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Aykut Ateş’in okuduğu 2021-2024 dönemine ait Mali Rapor da müzakere sonucu üyelerin oy birliği ile ibra edildi. Denetim Kurulu Başkanı Fahrettin Özaydın’ın Denetim Kurulu Raporu’nu okuması ve müzakere edilip üyelerin oy birliği ile kabulünün ardından ise seçimlere geçildi. Genel Kurulda 2021 -2024 Dönem Başkanı Doğan Gönüllü, tarafından divana sunulan yeni dönem yönetim ve denetim kurulu asil- yedek adayları oylanarak tüm isimler oy birliği ile kabul edildi. Dernek organları bir hafta içerisinde toplanarak kendi aralarında görev bölümü yapacak.

 

 “VİZYON VE MİSYON DEĞERLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA DEVAM EDECEĞİZ”

Genel kurulun dilek ve temenniler kısmında söz alan Doğan Gönüllü, şehir dışında bulunan bir üye dışında tüm üyelerin genel kurula tam katılım sağlanmasının kendisini memnun ettiği belirtti ve bu birlik, beraberliğin devam etmesi dileğinde bulundu. Gönüllü, Dernek Yönetimi olarak kısa zamanda önemli projelere imza attıklarını ifade ederek, “faaliyet raporunda işaret ettiğimiz misyon ve vizyon hedeflerimiz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.  Gönüllü ayrıca, yeni yönetimin ilk kararının Ereğli FM Kadrosundan Engin Tekin’in dernek üyeliğine kabulü olacağını açıkladı.

Genel Kurul toplu ikramların ve sohbetin ardından çekilen toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Mevcut Başkan Doğan Gönüllü’nün tek liste ile girdiği seçimlerin sonucunda yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ:

Doğan GÖNÜLLÜ, Fikri KAPAN, Fahrettin ÖZAYDIN, Arzu TEKİN, Yeşim ÇAKIR

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ:

Şafak Negüzel, Hüseyin AKSAKAL,  İzzet ASLANBAY, Didem YILDIZTEPE, Ersay GÖNÜLLÜ

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ:

Yusuf ZOBAR, Sabriye AŞIR, Aykut ATEŞ

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ:

Funda SEZER, Sudenaz ERYİĞİT, Zeliha KAPAN

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo