Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, Türk Metal Sendikası Genel Başkan yardımcılığına seçildi.

ODABAŞ 5 KİŞİDEN  BİRİ

Tek liste ile gidilen Kavlak’ın yönetiminde 264 delegenin oy kullandığı seçimlerde 3 oy geçersiz sayıldı. Kavlak, geçerli oyların tamamını (261) alarak genel başkanlığa yeniden seçildiği genel kurulda, genel başkan yardımcıları Mesut Gezer 247, Yücel Yücel 248, Yusuf Ziya Odabaş 246 oy alarak genel başkan yardımcılıklarına seçildiler. Uysal Altundağ da 247 oy alarak Genel Mali Sekreterliği üstlenen isim oldu.

DENETİM VE DİSİPLİN KURULU

Denetim Kurulu’na Mürsel Öcel (240), Özgür Elçi (239) Osman Akkurt’un (237), seçildiği Türk Metal 15. Genel Kurulu’nda disiplin kurulunda ise Cemal Güney (239), Murat Salar (239) ve Halil İbrahim Tosun (236), Mehmet Şener (238), Kemal Durmaz (238) görev yapacak.

ODABAŞ’A TEBRİK TELEFONLARI YAĞIYOR

Öte yandan, dün aday olmasıyla birlikte Ereğli’de yaşanan hareketlilik bugün de devam etti. İlçe ve bölgedeki çok sayıda sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri, Erdemir işçileri ve vatandaşların Odabaş’ı telefonla arayarak, sosyal paylaşım sitelerinden mesajlar yayınlayarak kutladıkları öğrenildi.

Pazartesi ve Salı günü Ankara’da kalacağı öğrenilen Odabaş’ın Çarşamba günü Ereğli’de olması bekleniyor. Odabaş’ın ilçe dışında olduğu sürede Türk Metal Karadeniz Ereğli Şube Başkanlığı’na Şube Sekreteri Metin Ercan Vekalet edecek.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın