Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“GELİN, GÖRÜN” DEDİLER DESTEK İSTEDİLER

“GELİN, GÖRÜN” DEDİLER DESTEK İSTEDİLER

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de lise öğrencisi, açacakları sergi için çağrıda bulundukları ilçe halkından destek beklediklerini bildirdi.
Ereğli FM’i ziyaret eden Ereğli Fen Lisesi öğrencilerden arkadaşları Tuğçe Gültekin ve Melisa Gülay adına da konuşan Binnur Topaloğlu, Çanıraltı ve çevresini fotoğrafladıklarını söyledi. Çekilen onlarca fotoğrafın “Çınaraltı-Sahil Fotoğrafları Sergisi” adı altındaki sergi ile gösterileceğini belirten Topaloğlu, katılım konusunda destek beklediklerini de anlatarak şöyle dedi:
“Biz, Fen Lisesi öğrencileriyiz. Okulumuz bünyesinde kurulan kısa adı ERFEN olan Fen Lisesi Fotoğrafçılık Kulübü olarak sergi açmaya karar verdik. Sergimiz 14 Şubat’ta Atatürk Kültür Merkezi’nde olacak.
Hepimizin gittiği, vaktini geçirdiği bir yer olduğunu düşündüğümüz Ereğli Çınaraltı’nın fotoğraflarını çektik. Sizin de bizi yalnız bırakmamasını ve öğrencileri destek olmanızı istiyor ve umuyoruz. Böyle faaliyetlerin ilçemizde çoğalmasını,  okulların öğrencilerini daha fazla teşvik etmelerini ve halkımızın da bu etkinliklerde yanımızda olmasını bekliyoruz. Sergimiz 14 Şubat’tan 20 Şubat’a kadar açık olacaktır. Hepinizi sergimize bekliyor teşekkür ediyoruz.”
Öğrenci Binnur Topaloğlu, ayrıca, serginin saat 18.00’da başlatılacağını sözlerine ekledi.

 

“GELİN, GÖRÜN” DEDİLER DESTEK İSTEDİLER

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
44

gülücük4
hayran3
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo