Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN DEVAM !.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN DEVAM !.

Alaplı Belediyesi tarafından Cumhuriyet Caddesi üzerinde kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmaları başlatıldı.


Alaplı Belediyesi tarafından Cumhuriyet Caddesi üzerinde kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmaları başlatıldı.

Alaplı Belediyesi, geçtiğimiz yıl şehir merkezinde uyguladığı kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmalarının ardından Cumhuriyet Caddesi üzerinde de çalışmalara başladı. En son çalışmanın yaklaşık 20 yıl önce yapıldığı Cumhuriyet Caddesi üzerinde kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmalarına başlayan Alaplı Belediyesi’nin çalışmaları bayram sonuna kadar bitirmesi bekleniyor. Yapılacak çalışmaların ardından Cumhuriyet Caddesi’nin göz kamaştıracağını ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘Trafiğe kapalı olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmalarına başladık. Çalışmalar kapsamında kaldırımları andezit ve bazalt taşları ile yollarımızı ise baskı beton uygulaması ile yapacağız. Çalışmalar tamamlandığında Cumhuriyet Caddesi bambaşka bir görünüme kavuşacak. Çalışmaları en kısa zamanda tamamlamayı hedefliyoruz’ dedi.

ŞADIRVAN YENİLENEREK DAHA MODERN HALE GETİRİLECEK

Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Şadırvanın da çalışmalar kapsamında yenilenerek daha modern ve estetik bir hale getirileceğini ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘Göreve geldiğimiz günden bu yana gece gündüz demeden ilçemizin sorunlarını çözmek için çalıştık. Bugüne kadar halkımızın bize verdiği destekle güzel çalışmalara imza attık. İnşallah bundan sonra da aynı özveri ve güçle çalışmaya devam edeceğiz’ dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın1
üzgün0
kızgın0
Alaplılı Muhtar

05 Mayıs 2020 - 12:15

Allah razı olsun başkanımızdan ve Cumhuriyet Halk partili ekibinden. Nihayet iş yapan hizmet yapan bir başkana kavuştuk. Allah yolunu açık etsin, inşallah Zonguldak iline ve belki tüm Türkiye'ye hizmet etme imkânı versin Nuri Tekin başkana...

Alaplı halkı

05 Mayıs 2020 - 03:32

Alaplı Belediye başkanı buldu alaplı için çok seyler yaptı ve yapmaya devam ediyor başkanım allah yolunu açık etsin

Yorum Yazın