Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GAZETECİLERİ UNUTMADILAR

GAZETECİLERİ UNUTMADILAR

AKÇAKOCA

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde, aralarında Karadeniz Ereğli’deki gazetecilerin de olduğu bölge basın guruplarına, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla davet verildiği bildirildi.
Alınan bilgiye göre, Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş tarafından verilen davette, gazetecilerin günü tebrik edildi. Şirketin Ereğli Şube Müdürü Ender Onur, Akçakoca Otel’de Düzce İl Müdür Vekili Yusuf Demirtaş’ında katıldığı davette yaptığı konuşmada, tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladığını söyledi.
Şirketin bölgedeki genel durumu ve yatırımlarından da bahsederek Türkiye genelinde 27 il, 135 ilçe ve beldede doğalgaz dağıtım faaliyeti gerçekleştirdiklerini belirten Onur, “Aksa Doğalgaz’ın sahip olduğu 21 lisans bölgesinden biri olan Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. olarak da, Düzce merkez ve ilçeleri ile Karadeniz Ereğli, Alaplı ilçesi ve Gülüç beldesinde yaşayan vatandaşlarımıza yüksek kalitede, güvenli ve ekonomik doğalgaz hizmeti sağlıyoruz. Lisans bölgemize son olarak Boğaziçi ve Yığılca ilçelerimizin de katıldığını mutlulukla belirtmek istiyoruz” diye konuştu.
“OMUZ OMUZA ÇALIŞABİLMEK EN BÜYÜK ARZUMUZ”
Onur, 2005 yılında Düzce ve Ereğli’de ilk yatırımlarını yaptıktan bugüne kadar 168 kilometresi çelik olmak üzere 2 bin kilometreden fazla şebeke yatırımı gerçekleştirdiklerini ifade ederek konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:
“40 binden fazla binaya servis kutusu montajı yaparak yaklaşık 155 bin daireye doğalgaz arzı sağladık. Bunlardan 115 bin 436’sı doğalgaz kullanıyor. Bu meşakkatli süreçte yerel basının desteğini her zaman yanımızda hissettik. Biliyoruz ki siz değerli basın mensubu arkadaşlarımız da yaşadığımız bölgenin doğru ve gerçek haberlere ulaşması için var gücünüzle çalışıyorsunuz. Şehrimizi kalkındırmak adına daha uzun yıllar omuz omuza çalışabilmek en büyük arzumuz.”
Kahvaltı programı daha sonra karşılıklı sohbet şeklinde devam etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo