Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

FİTRE-ZEKAT TÜRK HAVA KURUMU’NA…

FİTRE-ZEKAT TÜRK HAVA KURUMU’NA…

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Türk Hava Kurumu (THK) Şube Başkanı Muhammet Likoğlu, kurumun elinde kamu geliri kalmadığını, fitre ve kurban derisi bağışları ile ayakta kalmaya çalışıldığını bildirdi.
Likoğlu, yazılı açıklamasında, THK’nın eski güçlü günlerine kavuşabilmesi için bağışçılara iş büyük iş düştüğünü belirterek, şöyle dedi:
“Kuruluşunda 21 kalem gelir bağlanan ve bugünkü karşılığı milyarlarca lira olan THK’nın bugün elinde hiçbir kamu geliri kalmadı. Mali desteğinin tümü, Türk Milleti’nin fitre-zekat ve kurban derisi bağışlarından oluşuyor.
Bağışçıların büyük desteği ve onların verdiği güçle Türk Hava Kurumu bu yıl da fitre ve zekât bağışlarını kabul ediyor. Türk Hava Kurumu bağlı kuruluşları, şubeleri, eğitim merkezleri, bağışçılarıyla çok büyük bir aile. Bu büyük ailenin daha çok güçlenip, yeniden eski güzel ve güçlü günlerine kavuşabilmesi için fitre bağışı yapmak üzere 3919’a 20 lira karşılığında 1 sms gönderilebiliyor.
Halkımızın THK’na bu güne kadar yapmış olduğu ve bundan böylede yapacağı maddi ve manevi yardımlardan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Halkımızın Ramazanını ve sonrasında da bayramını en içten dileklerimizle kutlarız.” 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük7
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın