Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

FIRTINA İLE YER GÜN 8 KİLOMETRE!.

FIRTINA İLE YER GÜN 8 KİLOMETRE!.

Adana`dan getirdi, Ereğli`de stres atıyor


Ereğli’de yaşayan 68 yaşındaki Fikret Dereçiçeği, 50 gün önce Adana’dan aldığı KOÇ ile Ereğli sokaklarında tur atıyor. Dereçiçeği’nin peşinden bir an bile ayrılmayan FIRTINA isimli koç, vatandaşlar tarafından da büyük ilgi görüyor.

Ereğli’ de yaşayan Fikret Dereçiçeği (68) eşinin Adana’dan getirdiği ve ismini Fırtına koyduğu Koç ile Kepez mahallesinden ilçe merkezine yürüyerek geliyor. Yaklaşık 8 kilometreyi Fırtına ile yürüyen Dereçiçeği, sahil başta olmak üzere ilçe merkezinde her yere Fırtına ile birlikte gidiyor. Kahvede çay sohbetinde de Fırtına Dereçiçeği’ni yalnız bırakmazken, yolun karşısına geçerken de sürücüler Dereçiçeği ve fırtınaya yol veriyor. İnsanların ilgi odağı olduğu fırtına, sahibinin ardında bir saniye bile ayrılmıyor.

GERÇEK SEVGİ BİZİ BİRBİRİMİZE BAĞLIYOR…

Yaklaşık 50 gün önce eşini gönderdiği Adana’dan gelen Fırtına ile aralarında inanılmaz bir sevgi olduğunu kaydeden Dereçiçeği, fırtına ile birlikte her gün yürüdüklerini ve insanların sevgisi ile karşılaştıklarını kaydetti. Dereçiçeği açıklamasında “45-50 gün önce hanım kız bakmak için Adana’ya gitti. Orada çiftlikte kuzular olduğunu söyledi. Erkek koç olup olmadığını sorduğum var cevabını verince bana bir tane getirmesini istedim. Fırtına’yı getirdi. 45-50 günden bu yana benimle birlikte. Bu duruma karşılıklı sevgi ile geldik. İlerleyen zamanlarda ne yapacağımı hiç düşünemiyorum. Ama stres atmak anlamında herkese tavsiye edebilirim. Geldiğinden bu yana herhangi bir kahveye girmedim. Devamlı sahillerde gezdik. Parklarda gezdik. Pazaryerinde gezdik. Tüm insanların sevgisini kazandı. Her çağırdığımda peşimden ayrılmaz. Kepez Anadolu Lisesi’nde bütün çocukların sevgilisi oldu. Öğretmenlerle birlikte dershanelere giriyor. Böyle biberonla besliyoruz. Bakımı da zor değil” dedi.

 

 

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran6
gülücük4
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın