Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

FİLENİN SULTANLARI!.

FİLENİN SULTANLARI!.

Ereğli’de düzenlenen Okullar arası Voleybol Turnuvasına, Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Ortaokulu damga vurdu. Gruptaki tüm maçlarını kazanan, finalde ise  geçen yılın şampiyonu Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz Ortaokulu’nu mağlup eden  Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Ortaokulu, Zonguldak’ta Ereğli’yi temsil edecek 4 takımdan biri olmayı başardı.

Kdz.Ereğli Spor Salonu’nda yapılan mücadeleler son ana kadar çekişme içerisinde geçti. Özellikle geçen yılın şampiyonu olan Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz Ortaokulu ile Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Ortaokulu arasındaki karşılaşma büyük heyecana sahne oldu.

Statü gereği 3 set oynanan karşılaşmayı 2-1 kazanan Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Ortaokulu takımı ve öğrencileri büyük sevinç yaşadı. Böylelikle grubundaki tüm maçları kazanan başarılı ekip Orhan Oğuz Ortaokulu’nu da geçerek birinci olmayı başardı.

Diğer grup birincileri Turgut Reis ve Utku Koleji’nin yanı sıra ikinciler arasında yapılacak play off sonucu bir takım daha Zonguldak’taki turnuvaya katılmaya hak kazanacak.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın