Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

FETÖ İLE MÜCADELE SÜRECEK.

FETÖ İLE MÜCADELE SÜRECEK.

 

AK Parti Ereğli ve Alaplı İlçe Başkanlığınca bayramlaşma programı düzenlendi. 
 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, 15 Temmuz’dan sonra ayıklama, temizleme çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Her çıkan kararnameyle bir temizleme yapılıyor. Son temizlemede doğudaki belediyeler temizleniyor. Başkanları atandı. Hem PKK ile hem de FETÖ ile ilgi mücadelemiz devam edecek." ifadesini kullandı.  

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’da düzenlenen bayramlaşma programında, 15 Temmuz’da ABD, AB ve NATO gibi dost müttefik ülkelerin vermesi gereken desteği vermediklerini söyledi. 
"Suriye’deki mazlumların ve mağdurların duası, milletimizin desteği 15 Temmuz’u atlatmamıza vesile oldu" diyen Ulupınar, şöyle konuştu:
"Tehlike geçti mi geçmedi? Ama öldüremediler ve güçlendirdiler. İnşallah şimdi daha güçlü, daha birlik beraberlik içerisindeyiz. Allah kimseyi vatansız bırakmasın. Suriye’de 500 bin, Irak’ta 1 milyon 500 bin insan yaşamını yitirmiş. Buna rağmen biz Türkiye’de büyük yatırımları gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu bayram bu acıların son bulmasına vesile olur.".  

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo