Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Fenalaşan yolcuyu Acil Servise yetiştirdi

Fenalaşan yolcuyu Acil Servise yetiştirdi

Düzce’de, seyir halindeki halk otobüsünde rahatsızlanan kadın yolcu, otobüs sürücüsü Cemalletin Husan’ın dikkati sayesinde hastaneye yetiştirildi.


Düzce Kalıcı Konutlardan halk otobüsüne binen kadın yolcunun bir anda fenalaştı. Durumu fark eden diğer yolcular ise otobüs sürücüsünü uyararak ambulans çağırmasını talep etti. Cemalettin Husan, ambulansı beklemenin vakit kaybına neden olacağını düşünerek, otobüsü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne yönlendirdi. Fenalaşan kadın yolcuyu hastaneye yetiştiren otobüs sürücüsü, araçtaki diğer yolcuların takdirini kazandı.
Olayda hiç düşünmeden hastaneye gitme kararı aldığını belirten sürücü Husan, gazetecilere, "kim olsa aynını yapmalı, benim de yakınımın başına böyle bir şey gelebilirdi. İnsan hayatı bizim için çok önemli, umarım ciddi bir hastalığı yoktur. Allah acil şifalar versin inşallah” diye konuştu. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün2
gülücük1
hayran1
şaşkın1
kızgın0
Kadir Himmetoğlu

21 Mart 2018 - 17:45

Öğrenci olduğum yıllar kartta bakiye yok diye otobüse almazlardı. Helal olsun

Nagihan Üstündağ

21 Mart 2018 - 11:06

Bazıları da durağa durmaz durmdigi gibi engelli bayanı otobüse almak istemez trafik var diye başıma geldi onun dinlinde konuşunca kendine geldi ama şikayeti de yedi benden

Yorum Yazın