Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

FELEKTEN BİR GECE !

FELEKTEN BİR GECE !

Fabrika Tims, Ereğli’de doyumsuz bir geceye daha ev sahipliği yaptı.


 

Fabrika Tims, Ereğli’de doyumsuz bir geceye daha ev sahipliği yaptı.

Seçkin davetli topluluğunun yer aldığı yemekli geceye şarkılarıyla  son dönemlerin gözde yorumcusu Cevher, damga vurdu.

Sesinin yanı sıra sahne performansı ve davetlilerle bütünleyen tavırları ile beğeni toplayan Cevher, ilerleyen süreçte ise hareketli eserlerle davetlilere keyifli saatler yaşattı.

Eserlerine zaman zaman davetlileri de ekleyen ve birlikte şarkılar söyleyen Cevher’in söylediği hareketli şarkılarda ise davetliler yerlerinde duramadı.

Fabrika Tims’in, özenle hazırlanan salon düzeninin yanı sıra mutfağından seçkin fiks menüsü ile hizmet sunduğu davetliler de gerek ilgiden, gerekse Cevher7in performansından memnun ayrıldılar.

ŞEN: SEZONUN SON KONSERİYDİ

Fabrik Tims Sahibi Özlem Şen, konserin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, sezonun son konser etkinliğini Cevher ile tamamladıklarını, bundan sonra ise düğün gibi aktiviteler sezonuna yöneldiklerini söyledi.

Özellikle pandemi döneminde insanların sosyal yaşam ve eğlenceye hasret kaldıklarını hatırlatan Şen, şöyle dedi:

“Bu hasreti bertaraf edebilmek için, zaman zaman firma olarak gösterdiğimiz özverilerle birlikte birçok konser etkinliği gerçekleştirdik. Özellikle davetlilerimizin dönüşlerinde ortaya koydukları memnuniyet bizi daha da mutlu etti. Cevher konseri ise sezonun son etkinliğiydi. Bundan sonraki süreçte Fabrik Tims’te düğün, nişan, nikah ve özel günler gibi etkinliklerle hizmetimizi sürdüreceğiz. Gerçekleştirdiğimiz aktivitelere gösterdikleri ilgi dolayısıyla davetlilerimize ve sponsorlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.”

 

FELEKTEN BİR GECE !

Fabrika Tims, Ereğli’de doyumsuz bir geceye daha ev sahipliği yaptı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

kızgın4
gülücük3
hayran2
şaşkın1
üzgün1
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo