Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

FARKINDALIK KONVOYU

FARKINDALIK KONVOYU

Ereğli’ Kdz. Ereğli Yıldızlar Motosiklet Kulübü Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla konvoy düzenledi. Yunus Timi polisleri de farkındalık yaratmak için maske takarak konvoya katıldı.


Bozhane mevkiinde toplanan Kdz. Ereğli Yıldızlar Kulübü Başkanı Murat Albayrak ve kulüp üyeleri konvoy düzenledi. Kdz. Ereğli Yıldızlar Kulübü üyeleri 02-08 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla düzenledikleri konvoyun ardından LÖSEV Derneğini ziyaret etti.

 Kdz. Ereğli Yıldızlar Kulübü Başkanı Murat Albayrak açılamasında; “Kdz. Ereğli Yıldızları Motosiklet gönüllüleri olarak 02-08 Kasım LÖSEV haftasıyla alakalı ve farkındalık yaratmak için LÖSEV derneğimize geldik. Bununla alakalı toplumun bilinçlenmesi gerekiyor. Biraz daha farkındalık yaratmak gerekiyor. Bizde bununla alakalı 02-08 Kasım arası Haftasında farkındalık yaratalım diye motosiklet konvoyu yaptık. Bununla alakalı herkesin duyarlı olmasını istiyoruz.” dedi.

Zonguldak LÖSEV Derneği İl Başkanı Tarkan Atik Derneği ziyaret ederek destek veren Murat Albayrak ve dernek üyelerine teşekkür ederken; “Biliyorsunuz ki Lösemi inanılmaz bir hastalık. Her geçen günde yüzünü daha farklı şekillerde gösteriyor. Önceden çocuk yaşta görünüyordu, ama artık yaşı da kalmadı. Amansız, inanılmaz bir şekilde büyüme. Zonguldak Bölgesi de lider konumunda şuanda Lösemi hastalığında. Ankara’ya 100 tane hasta gidiyorsa, 60’ı bizim Zonguldak Bölgemizden gidiyor. İnanılmaz derece de bir artış var, bu hastalıkta. Bizde bu hastalığa dikkat çekmek için 02-08 Kasım’da inanılmaz derece bir mücadele veriyoruz. Bu mücadele içinde de Murat kardeşimize ve ekip arkadaşlarının desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, bizi bu hafta unutmadıkları, yanımızda oldukları için.” İfadelerine yer verdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo