Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ETKİNLİK ÇOŞKUYLA GEÇTİ!..

ETKİNLİK ÇOŞKUYLA GEÇTİ!..

TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Lisesi tarafından 14-15 Nisanda gerçekleştirilen “Geleneksel III. Bilime yolculuk laboratuvar etkinliği” bu sene de başarıyla ve coşkuyla geçti. Etkinlikle ilgili Ted Koleji açıklama yaptı. İşte o açıklama;

İlçemiz merkez, belde, köy okulları 8. Sınıflarından öğrencilerin ve öğretmenlerinin katıldığı etkinlikte bu sene özel olarak Alaplı ve Akçakoca ortaokullarından da katılım oldu.

Etkinlik saat 08.00’de kahvaltı, saat 09.00’da tüm okulların deneye başlaması, saat 11.30-13.00 öğle yemeği arası şeklinde sürdü ve saat 15.00’de okullara teşekkür belgesi, katılan tüm öğrencilere katılım belgesi ve deney kitabı verilmesiyle sona ermiştir. Misafir öğrencilere deneyler için gerekli önlük, eldiven, gözlük gibi güvenlik malzemeleri TED Kdz. Ereğli Koleji tarafından temin edilmiştir. Tüm gün misafir öğrencilerin ilgiyle ve zevkle yaptıkları deneylere okulun  10. sınıf öğrencileri rehberlik etmiştir.

TED Kdz Ereğli Koleji bu etkinlikle laboratuvar imkânlarından ilçemiz ve çevre ilçelerin de faydalanmasını sağlamıştır. TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı ;  Geleneksel olarak  III. gerçekleştirilen Bilime Yolculuk etkinliği için TED Koleji Genel Koordinatörü Abdurrahman Tülüce’yi, etkinliği gerçekleştiren TED Koleji Kimya öğretmenleri  Arzu Gül Cengiz’i, Merve Kahveci’yi ,tüm 10. Sınıf öğrencileri  ve katılımcı okulların öğretmen ve öğrencilerini bu başarılı etkinlikten dolayı tebrik etmiştir.

Katılan okullar:

Nurdan Ve Ahmet Orhan Oğuz Ortaokulu

İsmet İnönü Ortaokulu

Kepez İzmirlioğlu Ortaokulu

Atatürk Ortaokulu

Cumhuriyet Ortaokulu

Toki Korubaşı Ortaokulu

Turgut Reis Ortaokulu

Kayabaşı Alemdar Ortaokulu

Pestilci Ortaokulu

Gülüç Vesile Dikmen Ortaokulu

Şehit Madenciler Ortaokulu

Kurtlar Köyü Ortaokulu

Alaplı Kasımlı Ortaokulu

Akçakoca Hamiyet Sevil Ortaokulu

Akçakoca Mustafa Açıkalın Ortaokulu

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın