Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

’ESNAFINA SAHİP ÇIK!..’

’ESNAFINA SAHİP ÇIK!..’

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından " Alışverişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım, kapıları hep açık kalsın"  sloganıyla kampanya başlatıldı.

Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, ’Alışverişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım, kapıları hep açık kalsın’  sloganıyla kampanya başlattıklarını, kampanya ile ilçedeki küçük ve orta ölçekli esnafı canlandırmayı hedeflediklerini söyledi.

Bu kampanyaya Alaplı halkının  destek vermesi gerektiğini belirten Gelgeç, " Oda olarak ilçemizdeki esnafımıza destek bir kampanya başlattık. kampanya kapsamında hazırladığımız afişlerimizi, ilçe merkezi, Mollabey’deki  esnaflarımızın camına astık. için buradan vatandaşlarımıza sesleniyorum. Her gün selamlaştığınız, veresiye alışveriş yaptığınız, kimi zaman anahtarını, kimin zaman çocuğunu teslim ettiğiniz, zaman zaman borç istediğiniz, yerel esnafımızın yokluğunu duymamak için şimdi sıra sizde, Küçük esnafına sahip çık, paramız şehirde kalsın, kaderini ve yaşantısını Alaplı’ya bağlamış, Alaplı’da yaşayan üzerimde yok, sonra versem dediğin, iyi ve kötü günde beraber olduğun esnafına sahip çık" dedi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın