Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EŞLERE KAVGA CEZASI !.

EŞLERE KAVGA CEZASI !.

Ereğli`de birbiri ile tartışan ve komşularının kavga ihbarı yaptığı çiftlere, sosyal mesafe cezası kesildi.


 

Ereğli’de iki ayrı evde yaşanan eş kavgası, tartışma yaşanırken sosyal mesafe kurallarına uymadıkları gerekçesiyle 3 bin 150’şer lira cezayı beraberinde getirdi.

Ereğli’de yaşanan olaylarda devriye atan kolluk kuvvetlerine gelen iki ayrı ihbarda eşi ile tartışan  iki kişiye kavga sırasında  birbirleri ile olan  sosyal mesafeyi korumadıkları gerekçesiyle 3 bin 150’şer lira ceza kesildi.

İki koca  hakkında ayrıca eşlerini dövdükleri gerekçesi ile tutanak da tutuldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük26
şaşkın13
kızgın8
üzgün5
hayran2
Mühim değil

20 Nisan 2020 - 05:38

Eşlere sosyal mesafe anlayışı çok saçma. Her gece beraber uyuyan ve birlikte olan insanların sokağa çıktığında 1 metre arayla gezmesini beklemek akıl dışı. Sokağa çıkma yasağı ilan ediliyor köylerde millet akın akın sokakta kapı önü sohbeti yapanlar , bağ bahçe yapanlar patpatla cirit atanlar ayrı ayrı. Şehir içini bilemem ama köylere kesinlikle el atılmalı. Jandarma sadece ana yol güzergahından sorumlu değil.

İsmail demir

20 Nisan 2020 - 02:37

Özdemir Park Avm arkasında romanlar hep sokaktalar. Sokağa çıkma yasağı onlara geçerli değil. Kafalarına göre takılıyorlar.

Tursun malibu

19 Nisan 2020 - 17:58

Eşlere sosyal mesafe koyuyorsan ahmaksın yada eski eş diyeceksin eşlere sosyal mesafe olmaz ancak hakim kararıyla eşlere ayrı yaşama hakkı veya cezası ne derseniz diyin verirseniz olur hangi kolluk kuvveti eşimle bana sosyal mesafe koyar ahmakmı bunlar geceleri beraber yatıyoruz

Gizli kalsin

19 Nisan 2020 - 17:54

Zaten disari cikamazlar ki ne anlami kaldi bu cezanin

Gülbahar taze

19 Nisan 2020 - 17:40

Apartman önlerinde masayı atan konu komşuyu toplayıp çay partileri yapıyo, ne mesafesinden bahsediyorsunuz.Polis bunları görmüyormu

Yorum Yazın