Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ERMED GENEL MÜDÜRÜ ZİYARET ETTİ

ERMED GENEL MÜDÜRÜ ZİYARET ETTİ

ERMED yönetimi Erdemir genel Müdürünü ziyaret etti.


Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği(ERMED) Yönetimi, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (ERDEMİR) Genel Müdürü Niyazi Aşkın Peker'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.


24 Şubat Cuma günü ERDEMİR Genel Müdürlük toplantı odasında gerçekleşen ziyarete ERMED Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gönüllü, Başkan Yardımcısı Fikri Kapan, Muhasip Aykut Ateş, Denetim Kurulu Başkanı Fahrettin Özaydın ile Denetim Kurulu Üyeleri Arzu Tekin ve Yeşim Çakır katıldı. Erdemir'den ise Genel Müdürü Peker'e Grup Kurumsal İletişim Direktörü Ayper Topcu ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Pınar Elmas Adalı eşlik etti.
Yaklaşık 1,5 saat süren görüşmede Genel Müdür Peker'e görevinin hayırlı olmasını dileyen gazeteciler, Kahramanmaraş merkezli depremde nedeni ile İSDEMİR'in de etkilenmesi nedeni ile geçmiş olsun dediler. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede; medyanın yetki, sorumluluk ve görevleri ile önemi, Erdemir'in sosyal sorumluluk kapsamında çevresine katkıları, fabrikada süregelen yenileme faaliyetleri ve güncel konular konuşuldu.
ERMED Başkanı Doğan Gönüllü, verimli geçtiğini ifade ettiği görüşme için Genel Müdür Peker ve ekibine teşekkür ederken; Peker, ilerleyen zamanlarda basın için fabrika içi gezi düzenlemeyi planlandığını ifade ederek ERMED Yönetimine başarılar diledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo