Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ERMED 1 YAŞINI KUTLADI

ERMED 1 YAŞINI KUTLADI

ERMED üyeleri derneğin 1. kuruluş yıldönümü kutlama etkinliğinde bir araya geldi.


Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği (ERMED) üyeleri derneğin 1. kuruluş yıldönümü kutlama etkinliğinde bir araya geldi.
11 Mart Cuma gecesi Yönder Site Kulüp Büyük Salonda bir araya gelen üyeler ve eşleri ‘Kaynaşma Yemeği’nde buluştu.
Program, Ereğli FM Radyo programcıları Arzu Tekin ile Yusuf Zobar’ın eğlenceli sunumu ile başladı. 
Gecenin açılış konuşmasını yapan ERMED Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gönüllü, derneğin ihtiyaçtan doğduğunu ve Ereğli Demokrasi platformunda kısa sürede yerini aldığını hatırlattı. Yoğun katılım için üyeler ve eşlerine teşekkür eden Gönüllü, “mesleğimizin, meslektaşlarımızın ve Ereğlimizin gelişiminde etkili bir paydaş olmayı başarmak üzere yola çıktık.Bizler başarıya odaklanmış ERMED yönetimi ve üyeleri olarak; mesleğimizdeki bunca yozlaşmaya rağmen,  en başta güvenilirlik olmak üzere; güçlü, sade ve şeffaf kurumsal yapımızla ve işte bu nitelikli çoğunlukla inanıyorum ki kararlı ve konforlu bir yolculukla bu hedefimize ulaşacağız… Dertlenerek değil, dertşelerek… mazeret üreterek değil, çözüm sunarak… sorumluluktan kaçarak değil, sorumluluk alarak bunu yapacağız. Nitekim Anadolu Erenlerinden Hacı Bektaşi Veli diyordu ki; “ne arıyorsan kendinde ara.” Yakın zamanda meslek içi eğitim amaçlı etkinlik planlandığını duyuran Gönüllü, gazetecilik mesleğinin zorluğundan ve gündemin yoruculuğundan söz ederek kısa süreliğine de olsa eşli olarak bir mola vermenin önemine dikkat çekti.

Gecede söz alan Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yardımcısı Fikri Kapan, Sekreter Sabriye Aşır, Mali Sekreter Aykut Ateş ve üye Hüseyin Aksakal’da günün anlam ve önemini belirterek, memnuniyetlerinin ifadesi olarak tüm üyelere teşekkür ettiler. 

Etkinlik, tüm üyelerin katılımı ile kuruluş Yıldönümü pastasının kesilmesi, Koronavirüs’e yakalanan Denetim Kurulu Başkanı Fahrettin Özaydın ile görüntülü iletişim kurularak gıyabında pasta kesilmesi ve Arzu Tekin Yusuf Zobar ikilisinin mini yarışmalar düzenleyerek hediyeleri takdim etmeleri ile devam etti. 

Ereğli yerel müzikleri eşliğinde oyunlarla devam eden program, yan salonda bulunan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın da salona girip oyuna eşlik etmesi eğlenceyi doruğa çıkardı. Pistteki üstün performansı ile göz dolduran Posbıyık, kısa bir konuşma yaparak tesadüfen de olsa ERMED Kaynaşma Yemeğinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti, yönetimi ve üyeleri kutlayarak başarılar diledi. 


Geç saatlere kadar süren Kaynaşma Gecesinde, Başkan Yardımcısı Fikri Kapan ile Denetim Kurulu Üyesi Yeşim Çakır’ın roman havalarına coşku içinde eşlik etmeleri ve Kapan’ın Ormancı türküsünü seslendirmesi ile Arzu Tekin Yusuf Zobar ikilisinin düetleri büyük alkış aldı. Finalde 10.Yıl marşı ise hep birlikte söylendi.  

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, İş İnsanı Fatih Çakır, TSO Önceki Dönem Başkanı Sertan Yalçın, Ereğli FM Yönetimi, İş İnsanı Ersin Göben, Mey Gıda Sıtkı Kuloğlu, Çiller Büfe-Celil Çiller, Koray İşeri ve Yönder Site Kulüp’ten oluşan oluşan destekleyicilere teşekkür edilen gece, Başkan Gönüllü’nün teşekkür konuşması ve iyi dileklerini iletmesi ile son buldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın