Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’Yİ TEMSİL EDECEKLER !..

EREĞLİ’Yİ TEMSİL EDECEKLER !..

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Final Lisesi Futbol Takımı, İlçe Spor ve Gençlik Müdürlüğünce organize edilen okullar arası salon futbolunda (Futsal) şampiyon oldu.


İlçedeki Final Eğitim Kurumları Yönetim Temsilcisi Recep Vural,  yaptığı açıklamada, oynanan grup karşılaşmalarında; okul takımının Fen Lisesi’ni 4-0, 15 Temmuz İmam Hatip Lisesi’ni 15-0 ve Ormanlı Lisesi’ni 5-0, Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi’ni 7-2, Karadeniz Ereğli Ticaret Meslek Lisesi’ni de 6-1 yenerek adını finale yazdırdı.

Okulun Beden eğitimi Öğretmeni Hasan Kapan antrenörlüğünde grup maçlarını tamamlayan Final Futsol takımının finalde ise diğer grup lideri Karadeniz Ereğli Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı ile karşılaştıklarını anlatan Vural, şunları kaydetti:

“Bu maçı da 4-1 kazanan Final Lisesi takımımız, Ereğli Okullararası Futsal Şampiyonluğunu elde etti. Okul takımımız, elde ettiği başarıyla ilçemizi Zonguldak’ta temsil etmeye hak kazandı. Çocuklarımızın eğitim-öğretimde olduğu gibi sporda da elde ettikleri başarı bizi gururlandırdı. Başarıda emeği geçen öğretmen ve sporcularımızı ayrı ayrı kutluyorum.”

Takım antrenörü Beden Eğitim Öğretmeni Kapan da, başarıya ulaşmak için çok iyi çalıştıklarını belirterek, “öğrencilerimiz her bir talimata aynı şekilde uyarak disiplin, arkadaşlık ve paylaşımı en üst seviyede tutarak başarıya ulaştık. Tüm imkanları sağlayan okul yönetimimize ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
üzgün1
gülücük0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın