Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“EREĞLİLİLER” KAYITSIZ KALMADI…

“EREĞLİLİLER” KAYITSIZ KALMADI…

Emniyet Müdürü Fahri Küçük’ün veda mesajı şok etkisi yarattı… Yankıları gün boyu sürdü… Sosyal medyada çok sayıda kişi Fahri Küçük’ün aldığı bu kararı yeniden gözden geçirmesini istedi… Pek çok kişi, yetkilileri bu konuda göreve davet etti… Ereğli, başarılı bulduğu müdüre sahip çıktı…


Karadeniz Ereğlililer Derneği Başkanı Bilgin Güven, ’veda mektubu’ yazan Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’ün ilçenin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında büyük başarılara imza attığını bildirdi.
Güven, yazılı açıklamasında, başarılı müdür Küçük’ün veda ediyor olmasından büyük üzüntü duyduklarını belirtti. Küçük’ün görevine devam etmesini, aldığı kararı bir kez daha gözden geçirmesini beklediklerini ifade eden Güven, şunları kaydetti:
"Herkes tarafından çok iyi bilinmektedir ki Fahri Müdür döneminde Kdz. Ereğli’de uyuşturucunun kökü kazınmıştır. Gerek asayiş gerekse diğer uygulamalar ile Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü, Fahri Küçük ile altın dönemini yaşamıştır. Bu çalışmalarından Kdz. Ereğli halkı da son derece memnundur. Ereğli’de 7’den 70’e herkes Fahri Küçük ve ekibinin başarılarını çok iyi bilmektedir. Biz bu düzenin bu şekilde devam etmesini, huzur ortamının asla bozulmamasını istiyoruz. Fahri Küçük müdürümüzü göndermek istemiyoruz, kararını bir kez daha gözden geçirmesini istiyoruz. Yetkililerin de gerekli çalışmaları derhal yaptırmaya davet ediyoruz."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
kızgın1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın