Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİLİ ÖĞRETMEN, TÜRKİYE 3’ÜNCÜSÜ OLDU

EREĞLİLİ ÖĞRETMEN, TÜRKİYE 3’ÜNCÜSÜ OLDU

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de öğretmen Şenol Yıldız, ulusal çapta düzenlenen proje yarışmasında Türkiye 3’üncüsü oldu.
 

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 eğitim öğretim yılında 6.sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında derece alan projelerin belirlendiği bildirildi.
Cumhuriyet Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Şenol Yıldız, Ereğli FM’e açıklamasında, ortaya koyduğu “Hayatın İçinden Fotofen” projesi ile Karadeniz Bölge birincisi ve Türkiye 3’üncü olduğunu söyledi. Yarışmaya 4841 projenin katıldığını anlatan Yıldız, şöyle dedi:
“Bakanlık listeyi 6 Temmuzda açıkladı. Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Yarışmasında daha önce 4841 proje içinde ilk 150’ye girerek saha ziyaretine kalan ‘Hayatın İçinden Fotofen’ adındaki projem Batı Karadeniz Bölge birincisi ve Türkiye 3’üncüsü oldu. Ödül töreni Eylül ayı içinde önce Bölgesel düzeyde sonra Bakanlıkça ayrıca yapılacak.”
Öte yandan, Şenol Yıldız’ın, daha önceki yıllarda da geliştirdiği pek çok proje ile ödüller aldığı biliniyor.

-OLAY-
Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 eğitim öğretim yılında 6.sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında 4841 başvuru alınmış ve ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından 151 proje saha ziyaretine kalmıştır. Bu çalışmalar 21-25 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bakanlık bağımsız değerlendiricileri tarafından yerinde incelenmiş ve ödül almaya hak kazanan projeler belirlenmiştir.

http://www.vitaminogretmen.com/video/1166

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran22
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın