Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE VOLEYBOL ŞÖLENİ!.

EREĞLİ’DE VOLEYBOL ŞÖLENİ!.

İlki 11-15 Nisan tarihleri arasında Muğla Fethiye’de yapılan “Oturarak Voleybol Ligi” karşılaşmalarının 2. etabı, 17-21 Mayıs tarihleri arasında Kdz. Ereğli’de yapılacak.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Oturarak Voleybol Ligi 2.etap karşılaşmaları için geri sayım başladı. Fethiye’de oynanan sezonun ilk etabını Ankara Başkent 26 puanla lider, Kdz. Ereğli Belediyespor ise 25 puanla 2. sırada tamamlamıştı. 2.etap sonunda 1. olan takım lig şampiyonu olacak.

10 TAKIM KATILACAK

16 Mayıs’ta yapılacak  teknik toplantının ardından, 17 Mayıs Salı günü başlayacak ve 21 Mayıs Cumartesi günü  sona erecek ikinci etap müsabakalarına takımımızın yanı sıra, Adana Umudun Işığı, Ankara Başkent, Konya Engelliler, Karabük Gençlik, Karamanspor, Samsun Ekspres, Diyarbakır Ortopedik Engelliler, Fethiye Gençlik ve Alaplıspor ’dan oluşan 10 takım katılacak.

EREĞLİ HALKINA DAVET

Kdz. Ereğli Belediyespor Antrenörü Adem Çelik, kendilerini zor bir sınavın daha beklediğini belirterek,  “Fethiye’ye deki ilk etabın ardından 2. etap maçları 17-21 Mayıs tarihleri arasında ilçemiz Gençlik Spor Salonu’nda yapılacak. Son iki şampiyonada Türkiye Şampiyonu olmamız sorumluluğumuzu daha da arttırdı. Fethiye’deki ilk etabı 2. tamamladık. Hedefimiz ev sahibi olmamızın avantajını da kullanarak lig şampiyonu olmak. Ereğli halkından bizleri yalnız bırakmamalarını istiyoruz”dedi.

Müsabakalar İlçe Gençlik Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın