Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE MEHMET ERDEM RÜZGARI !..

EREĞLİ’DE MEHMET ERDEM RÜZGARI !..

Kdz. Ereğli Tenis Akademisi (KETA) Yaza Veda Konserinde sahneye çıkan ünlü Sanatçı Mehmet Erdem üstün performansı ile gönülleri fethetti.


Kuruculuğunu Caner Özçep ve Hakan Matur'un yaptığı Kdz. Ereğli Tenis Akademisi (KETA) yönetimi tarafından Yaza Veda Gecesi düzenlendi.  Geceye Özçep tarafından kapıda karşılanan Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu eşi  Azime hanımla birlikte katıldı. Güler-Oktay Demiroğlu çifti, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy ve İlçe Spor Müdürü Serken Keleş, Doğa Koleji Yöneticileri Hülya-Ali Çataklı Çifti'de nezih geceye katılanlar arasındaydı.

KETA KADROSU ALKIŞLANDI

6 Eylül Cuma akşamı Göztepe  mevkisindeki KETA açık kortunda düzenlenen Yaza Veda Gecesinin sunucuğunu Yusuf Zobar yaptı. Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı gece  DJ Gökay Aşan'ın performansı ile başladı. Hemen ardından Keta Kurucuları Caner Özçep, Hakan Matur ile öğretmenler İlgi Sezen ve Kaan Ulusoy sahneye davet edilerek alkışlandı.

BAŞARILI SPORCULAR VE  SPONSORLARA ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ 

Program, başarılı sporculara çiçek takdimi ile devam etti. Sahneye davet edilen çeşitli turnuva ve yarışmalarda başarı kazanan sporcular Dora Irmak Durak, Sema Karakaş, Dilara Matur, Eyma Güner, Yağız Efe Karakuş,  vetaran  Nuket Kara ile birçok turnuvada başarı elde eden Eif Nisa Akbaş uzun süre alkışlandı. Sporculara çiçekleri Azime-İsmail Çorumluoğlu çifti tarafından takdim edildi.  Kaymakam Çorumluoğlu sporcuları, ailelerini ve KETA yöneticilerini kutlayarak "yapılan her güzel işi desteklemeye devam edeceğiz" dedi. Sahneye davet edilen sponsorların çiçekleri ise KETA kurucuları tarafından takdim edildi.

MEHMET ERDEM'DEN ÜSTÜN PERFORMANS

Nezih gece, sevilen sanatçı Mehmet Erdem'in alkışlar ve ışık-sis gösterileri arasında sahneye çıkıp şarkılarını seslendirmesi ile devam etti. Ereğli'ye ilk kez geldiğini belirten Erdem'e izleyicilerin coşku ile eşlik ettiği  görüldü. Sanatçıya ilerleyen saatlerde KETA kurucuları tarafından plaket takdim edildi. Gecede ayrıca çekiliş sunucunda kazanan şanslı izleyicilere çeşitli hediyeler verildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo