Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ereğli’de “Güvenlik Toplantısı”

Ereğli’de “Güvenlik Toplantısı”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kaymakamlığı’nca halkla buluşma ve güvenlik toplantısı gerçekleştirdi.


Alınan bilgiye göre, ilçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu, önce Kepez Mahallesi’ndeki Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapılması planlanan toplantıyı, vatandaşın yoğun ilgisi nedeniyle okulun spor salonuna aldırdı.
Madenoğlu, burada yaptığı konuşmada, vatandaşların sağlıklı ve huzurlu ortamda yaşamlarını sürdürebilmesi için çalıştıklarını söyledi. Toplantıya katılımın yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Madenoğlu, "iki haftadır vatandaşlarımızla buluşma toplantılarımız devam ediyor. Yunus Emre asırlar önce, ’gelin tanış olalım, işi kolay kılalım, sevelim sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz’ demiş. Biz de sizlerle tanış olmak, bir süre beraber olmak, sorunlarınız, önerileriniz varsa dinlemek için buraya geldik. Muhtarımız burada bize ev sahipliği yapıyor. Tüm daire müdürlerimiz burada" diye konuştu.
Vatandaşlar, sorunlarını ve yetkililere birebir anlatmanın ve çözüm bulmanın mutluluğunu yaşarken Kaymakam Nazım Madenoğlu’na çalışmalarından ötürü teşekkür ettiler.
Toplantıya ise İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük, Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Aksoy, daire müdürleri, Kepez Mahalle Muhtarı Baki Karaarslan’ın yanı sıra çok sayıda mahalle sakinleri katıldı.


 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo