Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ, YENİ ARAÇLARLA TEMİZLENECEK

EREĞLİ, YENİ ARAÇLARLA TEMİZLENECEK

Kdz. Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere 29 yeni araç hizmete alındı. Araç tanıtım töreninde konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, ’Temizlik olmazsa olmazımız’ dedi.

İlçede temizlik işlerini yürüten firmanın sözleşme şartı gereği tüm araçları yenileyerek hizmete aldığı 2015 model 29 yeni aracın tanıtımı, Emniyet Müdürlüğü karşısındaki Belediye Otoparkı’nda gerçekleştirildi.

Törene, Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, Belediye Meclis Üyeleri, daire müdürleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları katıldı.

TEMİZLİK OLMAZSA OLMAZIMIZ

Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Atay, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere yeni araçları hizmete almaktan mutluluk duyduklarını belirterek; “Kentimizin her noktasında olduğu gibi temizliğin olmazsa olmazımız olduğu düşünüldüğünde, en uç alana kadar hızlı bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Hizmet personelimizi, bugüne kadar gösterdiği çalışmalarından dolayı hepsini tebrik ediyorum. Araçlarımızın kazasız ve belasız kullanılmasını temenni ediyorum” dedi.

Belediye Mezarlıklar Müdürü Metin Avcı’nın yaptığı duanın ardından, kurban kesilerek, yeni araçlar hizmete alındı.

HİZMETE ALINAN ARAÇLAR

Yedisi büyük, beşi küçük, biri mini olmak üzere 13 çöp aracı, 3 hafriyat aracı, biri büyük, diğeri ise küçük olmak üzere 2 yıkama aracı, 1 konteyner yıkama aracı, biri büyük diğeri ise küçük 2 süpürge aracı, 1 iş makinesi, 1 kül konteyneri taşıma aracı, 1 atık elektrik eşya taşıma aracı, 2 denetim ve 2 kontrol aracı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın