Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ VE TÜRKİYE GENELİ SON DURUM !.

EREĞLİ VE TÜRKİYE GENELİ SON DURUM !.

Ereğli`de son 24 saatte 3 vefatla korona kaynaklı vefat sayısı 61`e çıktı. Türkiye genelinde 139 can kaybı var.


Ereğli’de Korona Virüs kaynaklı can kaybı sayısı sabah saatlerinde 1 ve akşam saatlerinde gelen 2 can kaybı haberi ile 61’e çıktı.

Cuma günü Korona kaynaklı  6 vefatla sürecin başından bu yana aynı gün en fazla ölüm olayının yaşandığı, dün ise 1 kişinin daha hayatını kaybettiği Ereğli’de, bu günde 3 can kaybı yaşandı.

Sabah saatlerinde Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinde bir süredir tedavisi süren ve ilçeye bağlı Artıklar köyünde  ikamet ettiği öğrenilen 73 yaşındaki erkek hasta A.A’nın hayatını kaybetmesi ile Korona kaynaklı can kaybı sayısının 59’a çıktığı ilçede , akşam saatlerinde de Devlet  ve Özel Echomar  Hastanesinde  tedavi gören 74 yaşındaki erkek hastalar A.E ve  E.Ö.’de  Korona virüs nedeniyle hayatlarını kaybetti.

A.A bugün Korona Virüs tedbirleri alınarak toprağa verilirken, A.E ve E.Ö’nün ise yarın (Pazartesi) son yolculuğuna uğurlanacağı öğrenildi.

3 vefatla birlikte  Ereğli’de Korona virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 61’e yükseldi.

Bu arada Sağlık Bakanı Koca günün verilerini açıkladı. Türkiye genelinde son 24 saatte 139 kişi hayatını kaybederken, 6.017  kişi daha koronaya yakalandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın4
şaşkın3
üzgün1
gülücük0
hayran0
FIRAT YALMAN

22 Kasım 2020 - 22:00

BENCE TÜRKİYE GENELİNDE DERHAL SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLMELİ ARTIK BIÇAK KEMİĞE DAYANDI HÜKÜMET DAHA NEYİ BEKLİYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM

Yorum Yazın