Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ ÜNİVERSİTE ŞEHRİ OLACAK!

EREĞLİ ÜNİVERSİTE ŞEHRİ OLACAK!

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçeyi doğa ve kültürün yoğun yaşandığı, turizmin ön plana çıktığı bir üniversite şehrine dönüştürme çabasında olduklarını bildirdi.

Uysal, AA muhabirine yaptığı açıklamada görev süresinin 2. yılını geride bıraktığını belirterek, "Şehrimizde huzurun sağlanması, birlikte sinerjinin oluşturulması, Ereğli’nin hak ettiği gelecek yılların planlaması önceliğimiz oldu" dedi.

Yakaladıkları heyecanı en üst düzeyde muhafaza ederek projeleri gerçeğe dönüştürdüklerini belirten Uysal, şunları kaydetti:

"Gelişimde öncü, insana ve çevreye duyarlı, marka bir şehir olma vizyonumuzla, temel değerlerimiz ve ilkelerimiz ışığında, yepyeni, geleceğinden güven duyan bir Ereğli’nin inşası için de emanetinize sahip çıkıyoruz. Ereğli Belediyesi olarak, insana ve çevreye duyarlıyız, kültürel ve toplumsal değerleri özümsüyoruz. Hizmette adalete ve eşitliğe önem veriyoruz. Katılımcı, çoğulcu yönetim vazgeçilmezimiz, gelişimde öncü olmak hedefimiz. Eğitim, kültür, sanat ve sporu destekliyor, ulaşılabilirlik, güvenirlilik, şeffaflık ve hesap verilebilirlikten ödün vermiyoruz."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın