Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ, ÜMİT KARAN’I BAĞRINA BASTI

EREĞLİ, ÜMİT KARAN’I BAĞRINA BASTI

Eski milli futbolcu Ümit Karan, Ereğli’de konuştu:


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Ereylin Alışveriş Merkezi'nde Galatasaray ve Genç Ereğli Taraftarlar Dernekleri'nin organizasyonuna katılan eski milli futbolcu Ümit Karan, meşaleler ve tezahüratlarla karşılandı.
Katıldığı bir yarışmada Ereğli halkının kendisine gösterdiği ilgiye ve verdikleri desteğe teşekkür eden Karan, "Ereğli'yi çok seviyorum, benim burası artık ikinci memleketim gibi oldu. Özkan kardeşim var, getiriyor, geliyorum" dedi. Bir gazetecinin, "Yeni sezonu nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna Karan, "Fenerbahçe'de değişim bir rüzgar yaratabilir ama Galatasaray her zaman favoridir" dedi.
"Ali Koç, Fenerbahçe'de başarılı olabilir mi?" sorusuna ise Karan, "Ali Koç, Fenerbahçe'de başarılı olur. Şirketinde de başarılıydı, buraya da yansıtır. Güzel bir değişim oldu, Fenerbahçe için hayırlı olsun" diye yanıt verdi.

SİMİT SARAYI'NDA BULUŞTU
Karan, teknik direktörlük için 2-3 takım ile görüşme halinde olduğunu da sözlerine ekledi. Karan daha sonra işadamı Batuhan Bozkuş'un ortaklığını yaptığı Simit Sarayı'nda taraftarlar ile bir araya geldi, bol bol fotoğraf çektirdi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın1
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın