Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ereğli Sporcuları İyi Başladı!.

Ereğli Sporcuları İyi Başladı!.

-İzzet Özdemir ile Fikri Kapan, ilk tur ön eleme maçlarını kazanarak bir üst tura geçtiler.


Türkiye 3 Bant bilardo Şampiyonası 2. Etap müsabakalarına katılan Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nden İzzet Özdemir ile Fikri Kapan, ilk tur ön eleme maçlarını kazanarak bir üst tura geçtiler.
Giresun’un 19 Eylül Kapalı Spor Salonu’nda devam eden karşılaşmalarda ilk maçını L1 Grubunda Süleyman Er ile oynayan Kapan, rakibini yenmesinin ardından, ikinci maçına çıktı.
Kapan, Hıdır Ecedoğan’ı yenmeyi başardığı grubunda elde ettiği 4 puan ile bir üst eleme turuna yükselen isim oldu.

ÖZDEMİR DE 2 GALİBİYETLE
Zonguldak’taki usta ıstekalardan Özdemir de, Ali Kemal Özdemir’i iyi bir oyunla geçmesinin ardından ikinci maçına çıktı. Erhan Gürsoy ile oynadığı karşılaşmayı da kazanan Özdemir de, 2. Ön eleme grubuna yükselmeyi başardı.
Böylece, Ereğli’den şampiyonaya katılan 6 sporcudan 2’si, birinci ön eleme maçlarını geçti. Kapan, bugün K2 grubunda ilk maçını Mustafa Önel ile saat 11.00’de oynayacak. Ali Yolay ile oynayacağı grubundaki ikinci maçın saati ise ilk maçın sonucuna göre belirlenecek.
Özdemir ise J3’deki ilk grup maçını saat 14.00’de Seyfettin Ayar ile yapacak. Özdemir’in de ikinci maçının saati, ilk maçın sonucuna göre belirlenecek.

YÜCESAN VE BASMAZ YARIN
Ereğlili sporculardan Cüneyt Solukcu’nun, rahatsız olan babasının durumunun ağırlaşması üzerine son anda katılamadığı şampiyonada yarın ise Deniz Yücesan ile Orkan Basmaz karşılaşmalarını oynamaya başlayacaklar.
Bilardoseverler, 20 masada oynanan karşılaşmaları 4 kameradan canlı, diğer masaları ise elektronik tabeladan canlı olarak takip edebilecekler.

Diğer yandan sporcular Kapan, Özdemir ve Basmaz, karşılaşmalardan boşta kalan zamanlarında ise Giresun’un tarihi ve turistik yerlerini geziyorlar.
Ereğli’den şampiyonaya katılan Ersin Aktaş ise ilk grup maçlarını 5 Mayıs’ta oynayacak. Büyükler Kadınlar ve Gençler kategorilerinde yaklaşık 1200 sporcunun katıldığı dün başlayan Şampiyona 12 Mayıs’ta sona erecek.

Ereğli FM ailesi olarak, şampiyonada üst tura geçen sporcuları kutluyor, diğer sporculara başarılar diliyoruz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın