Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ PLAJLAR MEVKİSİNDE YAŞANDI..

EREĞLİ PLAJLAR MEVKİSİNDE YAŞANDI..

Kdz.Ereğli Plajlar mevkisinde meydana gelen üzücü olayda 1 kişi boğularak hayatını kaybetti, 1 kişi kayıp, 2 can kurtaran ise arkadaşlarının çabaları ile boğulmaktan son onda kurtarıldı.

Ereğli Belediyesi Plajı yanındaki alanda meydana gelen olayda dev dalgalar arasında 14 yaşındaki Serhat Uludağ’ın çırpındığını gören vatandaşlar durumu hem can kurtaranlara haber verdi hem de kurtarma çalışmalarına katıldı.

Bu sıralarda kurtarma çalışmasına katılan 57 yaşındaki Şevket Yalçın, açıkta uzunca bir süre dev dalgalara karşı mücadele etti. Bir süre yüzen ve o dev dalgalarla mücadele anları da kameralar tarafından saniye saniye görüntülenen Yalçın daha sonra gözden kayboldu. Yalçın’ın bedeni sudan Ereğli Belediyesi cankurtaranı tarafından çıkarıldı. Sağlık ekipleri uzun bir süre hayata döndürmek istediği Yalçın herhangi bir hayati fonksiyon göstermedi ve hayatını kaybetti. 14 Yaşındaki Serhat Uludağ ise aranıyor. Öte yandan dev dalgalarla yaklaşık 1 saat Uludağ’a ulaşmak isteyen Ereğli Belediyesi’nin 2 can kurtaranı da boğulma tehlikesi geçirdi. Diğer can kurtaranın da yardımıyla 3 kişi kıyıya güçlükle çekildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo