Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'NİN ACI KAYBI

EREĞLİ'NİN ACI KAYBI

Hülya Çataklı hayatını kaybetti.


Eski Utku Koleji Kurucularından,  Ereğli Doğa Koleji  Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı'nın eşi Kdz.Ereğli Doğa Koleji Genel Müdürü Hülya Çataklı (69) İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 

Bir süre önce yakalandığı amansız bir hastalık nedeniyle ameliyat olan ve tedavi sürecine devam edilirken bu sabah saatlerinde hayatını kaybeden Merhume Hülya Çataklı'nın cenazesi bugün (20 Aralık Pazar) saat 16.30'da Erdemir camiinde kılınacak cenaze namazının ardından şehir mezarlığına defnedilecek.

Ereğli FM ailesi olarak Merhume Hülya Çataklı'ya Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve tüm sevenlerine başşağlığı dileriz.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Tedavisi sürdürdüğü sırada yaşamını yitirdiği İstanbul’daki Acıbadem Hastanesi’nden alınan cenazesi Karadeniz Ereğli’ye getirilen Merhume Çataklı’nın cenaze namazı, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Lojmanları mevkisindeki Erdemir Camisinde kılındı.
Koronaviürüs tedbirleri kabsamında az sayıda katılım ile kılınana cenaze namazı ardından derin üzüntü yaşadığı gözlenen Ali Çataklı taziyeleri kabul etti.
CHP İlçe Başkanı Op. Dr. Eylem Ertuğ Ertuğrul, eski AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, ilçedeki Özel Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu, bazı iş insanları ile yakınlarının katıldığı cenaze namazı ardından merhume Hülya Çataklı Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün28
şaşkın2
kızgın2
gülücük0
hayran0
Lerzan Ekren

20 Aralık 2020 - 15:41

Allah rahmet eylesin, acılı ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim. Çok üzgünüz.

Gülten Çakmak

20 Aralık 2020 - 13:04

Allah rahmet etsin yakınlarına sabır dileriz

Yorum Yazın