Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ FM GÜNDEMİ BELİRLİYOR !.

EREĞLİ FM GÜNDEMİ BELİRLİYOR !.

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu Ereğli FM`nin canlı yayın konuğu oluyor.


Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, son gelişmeleri “Fikri Kapan’la Burada Konuşalım”da anlatacak.

Ereğli FM’de canlı programa katılacak olan Kaymakam Çorumluoğlu, aralarında; Coronavirüs (Covid-19) salgınında Ereğli’deki son durum, Üniversite Kampüsü’ndeki gelişmeler, Orta Ölçekli sanayi bölgesi çalışmaları, Ereğli Kaymakamlık ve Emniyet binalarının durumu, köylerde yaşanan sorunlar ve çözümleri, gibi soruların da bulunduğu bir çok soruyu yanıtlayacak.

Yanın sırasında Fikri Kapan’ın Facebook’taki sosyal hesabına mesajla yada 05422727375 nolu telefonuna whatsapp mesajı vasıtası ile soru da sorulabilecek.

Kamuoyuna, önemli mesajlar da verecek olan Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun katılacağı “Fikri Kapan’la Burada Konuşalım” canlı programı, yarın (7 Ekim) saat 10.00’da başlayacak.

CANLI DA İZLENEBİLECEK

Bölgede 91.7 frekansından yayın yapan Ereğli FM’de canlı yayınlanacak program, aynı zamanda sosyal paylaşım sitesi Fcacebook’tan; Fikri Kapan, Ereğli FM adreslerinden de canlı olarak izlenebilecek. Program ayrıca; www.ereglifm.com.tr internet adreslerindeki ‘Ereğli FM canlı’ butonunu tıklayarak .www.ereglihakimiyet.com adresi ve Ereğli FM Android ve Apple Mobil uygulaması indirilerek  dinlenebilecek

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın