Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ FM 'DE ÇOK ÖZEL SÖYLEŞİ

EREĞLİ FM 'DE ÇOK ÖZEL SÖYLEŞİ

Gönül Tekce, Ereğli FM`in canlı yayın konuğu oldu.


Kdz Ereğli Soroptimist Kulübü Derneği 2023-2025 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Tekce, Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’in hazırlayıp sunduğu Arzu İle Devri Alem programının 8 Mart Özel bölümünün konuğu oldu.

Kız kardeşleri için en iyiyi amaçlayan iş ve meslek kadınlarını tanımlayan Türkiye’de 1948 yılında kurulan ve 112 ülkede 66 bin üyeye sahip Kulübün Kdz. Ereğli’de 1986 yılında Nurdan Oğuz bakanlığında kurulduğunu hatırlatan Tekce, “Ereğli’de 29 üyemiz var. Ereğli’de de kuruluş amacımız olan kadın ve kız çocuklarını her alanda desteklemek için çalışıyoruz.” dedi.

Kdz Ereğli Soroptimist Kulübü Derneğinin bu dönem 3’ü özel olmak 18 kız öğrenciye eğitim bursu verdiğini söyleyen Tekce, “Sadece burs değil, kadınlar çalışmıyorsa meslek edindirme kursları düzenliyoruz. Burslarımıza fon yaratmak amaçlı etkinlikler yapıyoruz. Son olarak da özel eğitime ihtiyaç duyan bireylerin anneleri ve birinci derece yakınlarının ihtiyaç, talep ve beklentilerine yönünde çalışma yaptık. Çocuklar kurumda ders yaparken bizler aile bireylerine yönelik kişisel gelişim ve sosyalleşmelerine yönelik katkı projemizi başlattık.”dedi.

 

EREĞLİ FM 'DE ÇOK ÖZEL SÖYLEŞİ

Gönül Tekce, Ereğli FM`in canlı yayın konuğu oldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük2
hayran2
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo