Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ FM CANLI YAYININDA KONUŞTU

EREĞLİ FM CANLI YAYININDA KONUŞTU

Dönüşü muhteşem oldu, Ereğli FM`e konuk oldu.


Dönüşüm muhteşem olacak,Dinle,Kıyamet gibi 90 lı yıllarda unutulmaz şarkılarına  imzasını atan Kadir Tapucu, Erol Köse prodüktörlüğünde, Hatem Tutkus aranjesiyle “Dönüşüm Muhteşem Olacak” isimli sevilen şarkısını yeniden yorumladı.

Yeniden yorumladığı şarkısıyla ilk kez, Ereğli FM’e  Yayın Müdürü Arzu Tekin’in hazırlayıp sunduğu  Arzu’yla Devri Alem programına canlı telefon bağlantısı ile konuk olan Tapucu, TRT İstanbul radyosu sanatçısı olan babası Yavuz Tapucu’dan ve babasının yazdığı türkülere de vurgu yaptığı sohbette “ Müzikle iç içe büyüdüm, müzik benim aile genlerimden kalan bir miras” dedi.

Bu güne kadar Ferdi Tayfur, Safiye Soyman, Harun Kolçak, Ebru Gündeş, Muazzez Ersoy, Musatafa Sandal, Hakan Altun, Deniz Arcak gibi daha bir çok değerli ismin şarkılarımı yorumlamasından büyük keyif aldığını söyleyen Tapucu, “Çok uzun süre ara vermiş gibi olsam da, müzik birliklerinde yönetici olarak yer almaktayım. Fakat bu günden sonra yepyeni şarkılarımı yorumlayarak müzikseverlerle buluşturacağım” dedi.

Önümüzdeki günlerde çıkacak olan “Nefes Almak İçin” isimli yeni şarkısını programda gitarı eşliğinde Ereğli FM dinleyicilerine canlı canlı söyleyen Tapucu, Arzu Tekin’in “Kıyamet isimli şarkınızı özellikle kadın bir sesle düet yapmanız müthiş olur.Yeni versiyonu mutlaka gelmeli, var mı böyle bir proje”  sorusuna  “Yıldız Tilbe tarafından gündeme gelebilecek bir proje olabilir. Böyle bir fikir de güzel olur neden olmasın, güzel bir fikir,olursa fikir sahibi olarak da sizin kulaklarınızı çınlatacağız mutlaka Arzu hanım” dedi.

Ereğli’ye daha önce geldiğini söyleyen ve “Meşhur festivallerinizde seve seve sahne almak isterim” diyen Tapucu,”Programdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm Ereğli fm dinleyicilerine sevgi ve selamlarını iletti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük4
hayran4
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo