Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ FM 31 YAŞINDA

EREĞLİ FM 31 YAŞINDA

Ereğli FM, kuruluşunun 31’inci yılını kutluyor.


Ereğli FM, kuruluşunun 31’inci yılını kutluyor.

Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş, Yayın ve Reklam Müdürlüğünü Arzu Tekin, Haber Merkezi Yönetmenliğini ise Yusuf Zobar’ın üstlendiği Ereğli FM’nin kuruluş yıldönümüne ilişkin bir mesaj yayımladı.

Bozkuş’un mesajı şöyle;

Canlı yayın programları, konuk ettiği sanatçılar ve bir dizi yeniliklerle bölge radyoculuğuna farklı bir ivme kazandıran Ereğli FM, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile yoluna devam ediyor.

Yayın yaptığı kategoride internet üzerinden en çok dinlenen yerel radyo olarak geçen yılı olduğu gibi, bu yılı da zirvede tamamlamayı başaran Radyomuz, Yayın Müdürümüz Arzu Tekin'in “Uluslararası Radyonun Yıldızları Ödülleri’nde, Yılın En iyi Bölgesel Radyo Programcısı seçilmesi ile başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Ereğli FM dinleyicilerinden gelen olumlu mesajların verdiği güçle,  yayın kalitesini arttırma, yayın içeriklerini zenginleştirme yönündeki  çalışmalarını da sürdürdü.

Kısa süre önce kendine ait yeni binasına taşınan radyomuz, bir dizi yenilik hamlesini de başlatmış olmanın mutluluğu ile 31.yılı karşılıyor.

Ereğli FM şarkılar ile yüreklerinize dokunmaya, bölgenin en çok takip edilen haber sitesi olma yolunda çıkışını sürdüren www.ereglifm.com.tr internet sitesi ile de sesiniz olamaya devam edecek.

Radyomuzun kuruluşunun 31.yılında bu yolculukta bize güç veren siz değerli dinleyici ve okurlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

hayran6
gülücük2
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo